Bu site aktuel-katalogu.net’e aittir ve makale yazarları tarafından işletilmektedir. aktuel-katalogu.net 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” kapsamında, hazırlanmaktadır.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemizde bulunan A101 ve BİM katalog, broşür, fiyat listesi vs. gibi dökümanlar ile logoların tüm hakları ilgili firmalara aittir.Sitemiz,  tamamen tüm vatandaşlarımıza ilgili firmalardaki kampanyalar hakkında bilgi vermek maksadıyla hazırlanmıştır.Paylaşımlarda ilgili yasalara ve telif haklarına riayet etmeye çalışıyoruz. Yinede telif hakkı olduğunu düşünen kişiler bize iletişim yoluyla dönüş sağlayabilirler.

Sitemizde yayınlanan kataloglar ilgili firmaların yayınlamış oldukları kataloglardır.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri İLETİŞİM sayfamızdan bizlere ulaşabilirler. İletişime geçildikten sonra mutlaka o içerik yayından kaldırılacak ve ilgili kişiye bilgi verilecektir.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler (Cookies) kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Ayrıntıları inceleyin